CESKEDREVENEDOMY.CZ
+420 725 052 333

To nejlepší ze světa dveří na českém trhu

Obchodní značka JELD-WEN

je jedním z nesporných světových lídrů ve výrobě interiérových, venkovních a speciálních dveří. To nejsou jen prázdná slova nebo reklamní slogan: korporace byla založena v roce 1960 a v současné době disponuje po celém světě 150 pobočkami – zastoupení v Evropě, Severní Americe a Austrálii,má více než 20.000 zaměstnanců.

Kromě kolekce interiérových a exteriérových dveří, která ohromí představivost, se na 12 výrobních závodech JELD-WEN, nacházejících se v Evropě, vyrábí velké množství různých druhů dveří: s tepelnou izolací ochranné třídy U = 0,74 W/m², určené pro pasivní domy, ohnivzdornéochranné třídy DIN 4109, 1634, 18095, bezpečnostní dveře odolné proti vloupání třídy RC3, zvukotěsné pro kanceláře či obchodní centra, pro vlhké místnosti a sauny a také antimikrobiální pro zdravotnictví a potravinářství.

Rozmanitost designových a technických řešení, jakož i použitých při výrobě materiálů je naprosto ohromující. JELD-WEN vyrábí následující typy dveří:

 • klasické, designové a avantgardní;
 • různé povrchové textury z dýhy a masivního dřeva;
 • kombinace skla a nerezové oceli;
 • poloprůhledné či zrcadlové s podsvícením;
 • s úhlem otevření 90° až 180°;
 • otočné, výsuvné a posuvné;
 • s obložkovými zárubněmi nebo se zárubněmi lícujícími v jedné rovině se stěnou;
 • s posuvným systémem (kování s integrovaným zpomalovacím a tlumícím systémem);
 • se zkosenými rohy (na objednávku);
 • s tradičními dveřním kováním nebo se„smart systémy“ pro otevření pomoci rozpoznávání otisků prstů majitele.

Modely Venetia,Lombardo, Lucera, Tapea, Satura, Optima, Ticino, Altera, Scalea, Piatta, Stiba Plus, Opus, Primus, Infinity jistě uspokojíjak nejnáročnější zákazníky, kteří hledají exkluzivitu a design, tak i zákazníky, kteří se pohybují v omezených cenových hladinách a volí levnější variantu.

Dveře JELD-WEN Dvere JELD-WEN Dvere JELD-WEN Dvere JELD-WEN Dvere JELD-WEN Dvere JELD-WEN

Obchodní značka RUBNER

na rozdíl od sériové výroby jiných výrobců, se dveře italské společnosti Rubnervyrábí z přírodního dřeva podle tradičních technologií, pečlivě zachovaných po celá staletí. Při výrobě se klade hlavní důraz výhradně na kvalitu, každý detail je pečlivě propracován a mluví sám za sebe– jsem dílo z rukou italských mistrů!

Dveře značky RUBNER zajisté dodají Vašemu domovu jedinečnost a originalitu! Ve všech fázích výroby dveřezhotovují pouze úzce profilovaní specialisté! Pro výrobu dveří se používá výhradněprvotřídní ekologické dřevo! Ve všech fázích výroby se dveře RUBNER podrobují víceúrovňové kontrole kvality.

Dveře RUBNER jsou ozdobou mnohých domácností a firemních interiérů nejen v Evropě ale v mnoha dalších zemích. Pokud si pro Váš domov či kancelář zvolíte dveře značky RUBNER - dotýkáte se legendy!

Dvere RUBNER Dvere RUBNER Dvere RUBNER

Dveře a okna značky POL-SKONE

Nabízíme nejširší sortiment dveřních a okenních výrobků s velmi zajímavými cenami a dodacími lhůtami.

Vchodové dveře

V nabídce vchodových dveří POL-SKONE najdete mnoho druhů vchodových dveří - jednoduché nebo ozdobné, moderní nebo klasické, prosklené nebo plné. Díky této pestré nabídce si lze vždy vybrat dveře, které budou zdůrazňovat individuální styl obyvatel domu.

Při výběru vchodových dveří je potřeba věnovat pozornost nejen stylistickému sladění s interiérem a fasádou domu, ale také jejích vlastnostem a technickým parametrům.

Foliované dveře

Jedná se o dveře s povrchovou úpravou ECO TOP – fólie se strukturou dřeva. Jedná se o kvalitní dřevo imitující fólii s širokou nabídkou dekorů.
U dveří typu Dynamic používáme folie s vysokou odolností na mechanické namáhání – otěr,poškrábání atd.
Dveře mají dobrý poměr kvalita / cena a jsou vhodné především pro projektové zakázky. Ve stejných dekorech dodáváme i obložkové zárubně DIN.

Laminované dveře

LAMISTONE - Jedná se o dveře s povrchovou úpravou – povrch a vrstvou chránící proti otěru a působení chemických látek . Povrch je vhodný pro věřejné budovy a používán v podmínkách intenzivního používání dveří - hotely, kanceláře, plavecké bazény, administrativní budovy atd.

Gravistone - Jedná se o dveře s povrchovou úpravou – povrch a vrstvou chránící proti otěru, zvýšenému mechanickému namáhání a zároveň s výraznou prostorovou strukturou dřeva /kartáčování /
Vhodné pro byty , hotely.

CPL 0,2 a 0,5 mm - Jedná se nejkvalitnější dveře s povrchovou úpravou laminát – povrch a vrstvou chránící proti otěru a působení chemických látek . Povrch je vhodný pro veřejné budovy a používán v podmínkách intenzivního používání dveří - hotely, kanceláře, plavecké bazény , administrativní budovy atd,
Tyto typy dveří věrně imitují přírodní materiály, ale díky svým mechanickým vlastnostem a cenou patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. V naší nabídce najdete nejširší výběr barevných odstínů mezi výrobci dveří.

Natírané dveře

Povrchovou úpravou dveří jsou barvy dle vzorkovníku RAL nebo NCS – v provedení  polo mat. Povrchy jsou  mechanicky méně odolné , ale  jsou velmi populární díky své rozmanitosti barev a široké nabídce modelů.  Tyto typy dveří používají architekti pro univerzity, školy, nemocnice atd.

Standardní barva u natíraných dveří je bílá – NCS N500 N ostatní barvy za příplatek

Dýhované dveře

Povrchovou úpravou dveří jsou  přírodní materiály – dýhy .  Jsou velmi populární díky svému charakteru a vůni , který dodají vašemu  domu,bytu nebo objektu .  
Dodáváme na rozdíl od jiných výrobců pravé přírodní dýhy na všech hranách a falcích  v provedení polo - otevřený pór.  Finální povrchovou  úpravou  je UV lak ve dvou vrstvách , který zabraňuje stárnutí a změnám  barev dýh.    
V naší nabídce najdete širokou škálu materiálů od standardních dub, buk, javor po exotické wenge, teak atd..  POL-SKONE je jedinou výrobní firmou , která standardně dodává  mořené dýhy – probarvené dýhy LIMBA  a DUB  dle výběru . Dále dodáváme luxusní provedení dub olejovaný , který  je vhodný  do přírodních  interiérů – roubenky, dřevostavby atc . 

Fiesta 09

Tyto dveře patří k nejluxusnějším modelům v naší nabídce díky bezfalcovému provedení, skrytým pantům,  použitým magnetickým zámkům a celomasivním  dveřním rámům.    
Dveře se vyrábí  v nestandardních   výškách  dveřního křídla a stavebního otvoru 2100 mm .  Povrchovou úpravou dveří jsou  přírodní materiály – dýhy  nebo velmi populární lamináty - Lamistone.  Dveře jsou velmi oblíbené  díky  modelovým řadám  a  kombinacím dřevo/sklo.

POL-SKONE je jedinou výrobní firmou, která standardně dodává  mořené dýhy – probarvené dýhy   DUB  dle výběru.

Posuvné, skládací dveře

Dveře specielní – posuvné a skládací se používají do atypických prostor . Velmi polulární jsou dnes dveře posuvné do pouzder.
V naší nabídce celkový systém dveří, obložek a pouzder ECLISSE - viz nabídka pouzder ECLISSE
Uvedené typy dodáváme ve všech povrchových úpravách tak, aby vytvořili společně s interiérovými dveřmi jednotný design / barevný soulad.

Celoskleněné dveře

Dveře celoskleněné jsou dnes používány v domácnostech ale i projektových zakázkách – hotely, kanceláře, administrativní budovy. Naše firma nabízí širokou nabídku bezpečnostní ch skel 8 mm.

Uvedené typy dveří dodáváme včetně zárubní DIN vyráběných ve všech povrchových úpravách tak, aby vytvořili společně s ostatními interiérovými dveřmi jednotný design / barevný soulad.

L-projekt

Konstrukce křídla

 • bezfalcový systém
 • rám z lepeného vrstveného dřeva, obložený dvěma hladkými HDF deskami, pokrytý laminovaným povrchem HPL; výplň: dřevotříska děrovaná; hrana křídla zabezpečena hliníkovou lištou (barva kartáčovaná anoda) nebo lištou z přírodní dýhy dub

Kování

 • magnetický zámek, zadlabaný, WK, WC - rozteč 90 mm; WB - rozteč 85 mm, na klíč
 • bezfalcové závěsy, nastavitelné, kryté „80” - 2 ks a „90” - 3 ks

Zárubeň

 • šedý laminát CPL (222) - hrana křídla zabezpečena hliníkovou lištou přírodní tapeta dub (334) - hrana křídla zabezpečena lištou z přírodní dýhy dub

Zasklení

 • standard: sklo matné bílé o tloušťce 4 mm
 • hliníkový rámeček

Zárubně

 • Nastavitelná DIN
 • Pevná z MDF
 • Nastavitelná Noble
 • Pevná zárubeň Pol-skone
 • Nastavitelná Model RETRO
 • Nastavitelná Fiesta,L-pro
 • Nastavitelná Q-system
 • Top System 45
 • TOP System 90