CESKEDREVENEDOMY.CZ
+420 725 052 333

České domy se skandinávským charakterem

Naše firma uvádí na český trh řadu Articdomy cenově dostupných rodinných domů vlastní výroby, která byla vyvinuta a vyrobena podle skandinávské technologie ze severských stromů a určena speciálně pro český trh. Pro milovníky skandinávských produktů nabízíme kvalitní finské domy od světoznámého výrobce  - firmy Artichouse, které jsou nákladově úsporné a navržené účelně pro české zákazníky.

Při navrhování domů naši projektanti a technologové používají ty nejpokročilejší technologie šetrné k životnímu prostředí pro stavbu moderních domů...  Nemáme sériovou výrobu, ale upřednostňujeme individuální řešení každého přání zákazníka. U nás platí - každý námi postavený rodinný dům je originál!

Výroba a montáž našich domů probíhá ve velmi krátkém časovém termínu: během pouhých 5 - 6 týdnů ode dne podepsání smlouvy o stavbě rodinného domubude stavební komplet dodán na Vaše staveniště. Doba výstavby hrubé stavby trvá pouze 3-4 týdny. Termíny dodání stavby na klíč včetně dokončovacích prací závisí na Vámizvolených inženýrských systémech a způsobu povrchové úpravy, zpravidla však tyto termíny nepřesahují 5 až 8 týdnů oddokončení hrubé stavby.

Zateplení a rekonstrukce domů s využitím skandinávských technologií

Zároveň s domy, které se vyrábí podle skandinávských technologií, přinášíme na český trh rovněž nákladově úsporné a efektivní technologie zateplení a renovace rodinných domů:

  • Renovace a zateplení fasád dřevěných, skeletových a cihlových domů s použitím tepelně izolačních dřevovláknitých desek značky ISOPLAAT, zajišťujících ochranu proti větru,se systémem otevřené difuze páry více...
  • Zateplení zdí obytných místností pomocí tepelně izolačních dřevovláknitých desek ISOPLAAT a dekoračních panelů ISOTEX více...
  • Konstrukce odvětrávaných fasád obytných, veřejných a průmyslových budov s použitím fasádního systému TEMPSI a tepelně izolačních dřevovláknitýchstavebních desek ISOPLAAT, zajišťujících ochranu proti větru...

Každá česká rodina si u nás určitě dokáže vybrat levné a efektivní řešení pro zařízení útulného domova pro dlouhý a šťastný život!

Team Eco HOLZHAUS