CESKEDREVENEDOMY.CZ
+420 725 052 333

Okna

Firma POL-SKONE stvořila širokou nabídku neobyčejně odolných oken z pečlivě vybraného, vrstveného dřeva, které nabízejí ty nejvyšší parametry a zároveň nadčasový vzhled.

V bohatém sortimentu najdete modely vyrobené z borovicového a dubového dřeva či meranti, které mohou být nalakovány na vybranou barvu. Díky různým tvarům a variantám rozdělení skleněných ploch dělicími příčkami lze vytvořit libovolný vizuální efekt - od moderních oken s velkými skleněnými plochami až po tradiční modely, charakteristické pro venkovský styl.

Nejdůležitější však je, že okna POL-SKONE jsou velmi teplá, zaručují komfort, ticho a nekřiví se ani v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Díky vysoce kvalitním surovinám, pečlivě promyšlenému utěsnění a speciálním druhům skel splňují okna všechny stavební normy a jsou dobrou volbou na mnoho let.

  • Pasivní okna
  • Dřevo - Hliník
  • Skandinávský systém
  • Špaletové okno
  • EURO okna
  • Posuvné

Firma Eco HOLZHAUS, s.r.o. je prodejcem značek JELD-WEN, RUBNER, dveří a okna POL-SKONE na českém trhu.

Pokud máte zájem o některý z modelů produkce z katalogu JELD-WEN, RUBNER a POL-SKONE, máte možnost si ho vybrat v příslušné rubrice na našich webových stránkách.

Pro objednání dveří nám zašlete e-mail, do kterého uveďte katalogové číslo vybraných dveří, požadovanou kompletaci a rozměry. Do 3 pracovních dnů po doručení e-mailu Vás bude kontaktovat náš technik, se kterým se domluvíte na termínu zaměření. Výjezd technika je placený. Do 5 dnů po provedení měření je zasílána zálohová faktura k úhradě ve výší 100% z ceny objednávky s uvedením termínu dodání a montáže dveří.

Montáž dveří provádí pouze certifikovaný specialista, schválený naší firmou.

Veškerá produkce obchodních značek JELD-WEN a RUBNER má evropskou certifikaci CE.
Na výrobek a montáž se poskytuje záruka 24 měsíců.